Reklama
  • Środa, 9 kwietnia 2014 (12:05)

    Ola Kwaśniewska straciła pracę w telewizji

Od lat próbowała udowodnić, że nie jest tylko córką byłego prezydenta, a na swoje utrzymanie potrafi zarobić samodzielnie.

Jakiś czas temu Ola Kwaśniewska (33) znalazła dla siebie bezpieczną przystań w telewizji. Mimo że skończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, świetnie radziła sobie przed kamerą, wcielając się w rolę jednej z gospodyń programu Mała czarna w Polsat Café. Niestety, to już przeszłość.

Reklama

– Uznano, że formuła Małej czarnej wyczerpała się i że nie będzie kontynuowana w obecnej formie – powiedział dziennikarzom jeden z pracowników stacji. – Pani Ola dostała szansę na prowadzenie własnego programu. Ostatecznie jednak rozmowy na ten temat zakończyły się niepowodzeniem. Być może uda się do nich wrócić przed wakacjami, a wtedy wystartuje ona z własnym show już na jesieni – słyszymy.

Nie ma wątpliwości, że w tym czasie Aleksandra Kwaśniewska nie będzie się nudzić. Prowadzi wszak bardzo bogate życie towarzyskie, jest też stałą bywalczynią warszawskich bankietów…

Ale jest też żoną muzyka Kuby Badacha (38) i nie od dziś wiadomo, że jej rodzice marzą o tym, żeby mieć wnuka. Czy to nie wymarzona okazja, by się o to postarać?

PG

Więcej na temat:Ola | Nie | Pani

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.