Reklama
  • Środa, 25 maja 2016 (08:00)

    Natalia Kukulska i Ola Kwaśniewska. Co takiego sobie przyrzekły?

Czy Ola weźmie przykład z przyjaciółki i zostanie mamą?

Mimo iż jedna ma dużą rodzinę, a drugiej do macierzyństwa się nie spieszy, znalazły wspólny język. Przyjaźń Natalii Kukulskiej (40) i Oli Kwaśniewskiej (35) trwa od wielu lat i wygląda na jedną z trwalszych w naszym show-biznesie.

W zasadzie różni je wszystko

Natalia Kukulska wraz z perkusistą Michałem Dąbrówką (44) stworzyła kochającą się rodzinę. Artyści pobrali się 16 lat temu i doczekali dwojga dzieci: Jasia (15) i Ani (10). Ostatnio pojawiły się doniesienia, że piosenkarka ponoć poważnie myśli o trzecim dziecku…

Reklama

Para idealnie dopełnia się nie tylko w małżeństwie, ale też zawodowo. Mąż pani Natalii wspiera ją podczas muzycznych projektów.

Trudno też zobaczyć ich osobno. Jeśli już muszą pokazać się publicznie, nie odstępują się na krok. Ola Kwaśniewska 4 lata temu wyszła za utalentowanego piosenkarza Kubę Badacha (39). Ale nie znalazła do tej pory czasu na dziecko. Mąż pani Oli rzadko bywa w domu. Pochłaniają go koncerty, dlatego próżno wypatrywać córki byłego prezydenta z muzykiem na salonach.

Kiedy więc pani Natalia zajmuje się pracą i wychowaniem dzieci, pani Ola czeka na męża albo… wpada na szalone pomysły. Ostatnio sprawiła przyjaciółce oryginalną niespodziankę na jej 40. urodziny. Zamiast wręczyć kosztowny prezent, nagrała z mężem piosenkę.

Do przeboju Natalii Kukulskiej sprzed lat Sexi flexi dopisali nowe słowa, żartobliwie nawiązując do wieku wokalistki. Pani Natalia była ponoć zachwycona, a widok przyjaciółki debiutującej w roli wokalistki mile ją zaskoczył. Coś, co łączy obie celebrytki, to z pewnością niebanalne poczucie humoru. Pani Ola doskonale zna plany przyjaciółki.

Jeśli rzeczywiście pani Natalia myśli o trzecim dziecku, to może i Ola Kwaśniewska zacznie rozważać powiększenie rodziny? Jest w idealnym wieku, by zostać mamą. Wtedy obie miałyby jeszcze jeden temat do rozmów. Bo o dzieciach, jak wiadomo, można w nieskończoność…

Więcej na temat:Natalia Kukulska | Ola | natalia | Kukulska | Pani | para | ani

Zobacz również

  • Odkąd Aleksandra Kwaśniewska (34) została żoną muzyka Jakuba Badacha, portale internetowe co i raz próbują jej wmówić „dziecko w brzuch”. Jednak ona tylko sobie z tego żartuje. Gdy ostatnio... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.